Randki Internetowe

Portale Randkowe + Randki Internetowe

Związki

Miłość i zaufanie a zdrada

Nie ma nic piękniejszego niż czysta, bezgraniczna i pełna zaufania miłość, która łączy ze sobą dwoje ludzi w zgodny i trwały związek. Czasami jednak takie sceny możemy widzieć tylko w książkach z happy endem, bądź filmach o charakterze powieści miłosno-obyczajowych.

Jeżeli jesteśmy w związku z partnerem od dłuższego czasu, znamy się „jak łyse konie”, wiemy czego możemy oczekiwać od siebie nawzajem, i jak wygląda nasza codzienność. Taki związek opiera się na szczerości i zaufaniu, ale jeżeli coś z naszej codzienności się zmienia. Jedno z partnerów przestaje mieć czas dla ukochanej osoby, pojawia się pierwszy sygnał niepewności. Czy ukochany mnie zdradza? Czy coś przede mną ukrywa, a nasze uczucie się wypaliło?

Zadaj sobie kluczowe pytania

Co zmieniło się od początku waszej znajomości? Czy nadal spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę? Czy macie wspólne pasje i zainteresowania? A może jest coraz więcej rzeczy które was dzielą, zamiast łączyć? Czy On nadal cię kocha? Czy łączy was nierozerwalne i trwałe uczucie miłości i zaufania?

Po głębszym zastanowieniu i wyczerpujących odpowiedziach na tak sformułowane pytania, będziesz miała jasny obraz waszego związku. Tutaj są dwie drogi. Albo nadal jesteście szczęśliwą i zakochaną parą, a jednym problemem jest brak czasu na rozrywkę i wspólne chwile, albo coś się skończyło. Miłość się wypaliła, związek obumarł i czas zamknąć ten rozdział swojego życia.

Wyczujesz kiedy będzie działo się coś złego

Ty najlepiej znasz swojego partnera i z pewnością zauważysz, jeżeli coś między wami zacznie się zmieniać. Związek dwojga ludzi, który opiera się na miłości i zaufaniu, przetrwa każdą próbę czasu, pokona słabości i chwile zwątpienia czy podejrzenia jednego z partnerów o zdradę. Jeżeli jesteście dla siebie stworzeni, będziecie potrafili o wszystkim rozmawiać szczerze, na bieżąco wyjaśniać wszelkie nieporozumienia i podejrzenia, a związek z dnia na dzień będzie jeszcze silniejszy.

Oczywiście najmocniejszy jest ten związek, w którym miłość i zaufanie są na pierwszym miejscu. Kiedy oboje partnerów ma świadomość o bezgranicznym zaufaniu i niczego przed sobą nie ukrywa. Kiedy miłość zespala każdego dnia, a uczucie zazdrości nie istnieje wcale. Nie zawsze jednak związku układają się pięknie i szczęśliwie. Problemy i konflikty występują nawet w najdłuższych i najtrwalszych związkach, a przetrwanie chwilowego kryzysu zależy od siły waszej miłości.