Randki Internetowe

Portale Randkowe + Randki Internetowe

Randki online

Masz wiadomość…

Założenie profilu randkowego jest proste. Rejestracja w portalu randkowym, wpisanie swoich danych w odpowiednie rubryki oraz zamieszczenie prawdziwych i ciekawych zdjęć. Kiedy przebrniemy przez wszystkie te kroki, nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na wiadomości od mężczyzn, bądź zrobienie w ich kierunku pierwszego kroku.

Kto ma pierwszeństwo?

Już dawno zatarła się granica, która mówiła że to mężczyzna powinien pierwszy zacząć rozmowę, że tylko mężczyźnie wypada podrywać kobietę. W dzisiejszych czasach mężczyźni i kobiety na równi mogą ze sobą rozmawiać, rozpoczynać flirt, podrywać płeć przeciwną i zrywać kontakt w dowolnym dla siebie momencie.

Wyślij wiadomość…

Pierwsza wiadomość nie powinna być kilkustronicowym listem czy życiorysem wysłanym jak oferta pracy. W pierwszej wiadomości należy delikatnie zaczepić i wybadać grunt z drugiej strony. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. I tak jak mężczyzna w pierwszej wiadomości prawie nigdy się nad zbyt nie wysila, tak kobieta zazwyczaj pisze subtelniej, pełniej i nieco dłużej.

Pierwsze wiadomości zwykle są krótkie i podyktowane podpowiedziami serwisów randkowych. „Poznamy się?”, „Szukasz miłości czy przygody?”, Witaj, Masz ochotę się poznać?” – Tego rodzaju wiadomości są nie tylko ogromnym ułatwieniem dla użytkowników, ale również należą do niezobowiązujących pytań, na które druga strona  nie musi odpowiadać zobowiązującymi deklaracjami. Zanim nawiążą się bardziej zażyłe znajomości, czasami będziemy musiały wysłać naprawdę wiele uniwersalnych wiadomości, czy też na tego rodzaju posty odpowiedzieć.

Wyrozumiałość i cierpliwość…

Poznając kogoś w pubie czy u znajomych, też na samym początku znajomości nie umiemy powiedzieć, czy coś z tego będzie. Podobnie jest w przypadku portali randkowych, tylko tutaj odbywa się większa rotacja i szybsza poznawalność. Jeżeli ktoś Ci się naprawdę spodobał napisz do niego po raz kolejny, a jeżeli nadajecie na tych samych falach, on również odwzajemni Twój flirt w sieci.

Musicie oboje dać sobie odpowiednią ilość czasu na poznanie się i wzajemne zrozumienie. Miłość może zrodzić się w parku, na domówce u znajomych, ale także w Internecie, gdzie coraz więcej osób przenosi swoje życie towarzyskie.