Randki Internetowe

Portale Randkowe + Randki Internetowe

Porady randkowe

W jaki sposób rozpocząć rozmowę w portalu randkowym?

Posiadasz konto w portalu randkowym, ale nie wiesz jak zabrać się do randkowania w sieci? Zapoznaj się z prostymi zasadami komunikowania w Internecie i rozpocznij ciekawą znajomość w portalu randkowym.

Samo założenie profilu randkowego nie daje Wam przepustki do ciekawych i trwałych relacji damsko-męskich. Trzeba jeszcze właściwie wypełnić rubryki w profilu i co najważniejsze odważyć się na napisanie pierwsze wiadomości do nieznajomej. Wiadomość nie może być zwyczajna, musi przykuć uwagę rozmówczyni i nakłonić ją do odpowiedzi.

Jak zatem rozpocząć pierwszą rozmową, aby kobieta znajdująca się po drugiej stronie monitora się nami zainteresowała?

Zapoznajcie się z prostymi zasadami, które z pewnością Wam pomogą.

  1. Nie bądź banalny. Nie wystarczy zwykłe „cześć, co słychać?”, aby kogoś zainteresować swoją osobą. Zwykle na tak skonstruowane wiadomości, większość kobiet nie odpowiada, traktując je jako kolejne bezsensowne zaczepki na portalu randkowym.
  2. Nie proś o maila czy spotkanie. Wyobraź sobie sytuacje, kiedy zaczepiasz dziewczynę na ulicy i prosisz ją o numer telefonu bądź zapraszasz na spotkanie, takie sytuacje w realu są niedorzeczne. Również w sieci obowiązuje określony kodeks zachowań, a pisząc do kobiety po raz pierwszy, warto się przedstawić, zapytać czego szuka, nie przechodząc w pierwszym zdaniu do tak bezpośrednich konkretów.
  3. Bądź szczery. Szczerość popłaca. Każde, nawet nasze najmniejsze kłamstwo z pewnością wyjdzie na jaw, a wtedy z pewnością zostaniemy wykreśleni z jej listy kontaktów.
  4. Nie pisz referatów. Nawet jeżeli mamcie wspólne zainteresowania, randka online nie powinna składać się z pisania referatów w danej dziedzinie wiedzy. Kiedy już kobieta trochę lepiej Cię pozna, sama zapyta o ciekawe kwestie, które będziesz mógł szerzej wyjaśnić.
  5. Nie wypisuj samych komplementów. Pierwsza rozmowa i większość zdań składająca się z przymiotników pod jej adresem? Nie sądzę, aby tak rozpoczęta randka miała swój ciąg dalszy. Każda kobieta lubi komplementy, ale muszą one być użyte we właściwym czasie i stosowne do sytuacji oraz poruszanego tematu rozmowy. Pamiętaj, że kobieta nie lubi „ostrych komplementów”, chyba że w profilu wyraźnie ma zaznaczone poszukiwanie przygód i sama również wykazuje zainteresowanie taką relacją.

Jak widzicie, z kobietami trzeba delikatnie i subtelnie, aby ich nie spłoszyć. Randka online niczym nie różni się od randki w realu. Mimo, że nie widzimy naszej rozmówczyni, warto pamiętać o zasadach, aby mieć pewność że druga randka również będzie naszym udziałem.