Randki Internetowe

Portale Randkowe + Randki Internetowe

Porady randkowe

Odrobina tajemniczości podczas randki

Podczas korzystania z internetowych portali randkowych, zazwyczaj dopada wszystkich charakterystyczny sposób ekscytacji. Jest to przede wszystkim ciekawość drugiej osoby i naturalnym jest, że chce się o niej wiedzieć wszystko. Ten sposób poznawania drugiego człowieka jest niejako poznawaniem na skróty.

To nie jest tak, że przyglądamy się komuś miesiącami i dochodzimy do wniosku, że może warto by było umówić się na randkę. Tutaj zazwyczaj randka jest na początku, a później powstaje potrzeba dokładniejszego poznania osoby.

Nie twórz opowieści

Czasem bywa tak, że chcąc zbyt szybko zaspokoić swą ciekawość, próbujemy opowiadać o sobie, licząc na rewanż drugiej strony. Czy warto na samym początku być takim szczerym? Czy potrzeba opowiadać swoje życie ze wszystkimi szczegółami? Raczej nie.

Trzeba na początku zaznaczyć, że każdy z nas jest inny. Są osoby, którym mówienie o sobie całej prawdy nie sprawia żadnego problemu. Oczywiście abstrahujemy od przypadku, gdy ktoś ma do ukrycia jakieś ciemne tajemnice. Ale są też osoby z odmiennym charakterem. Takie, które niechętnie opowiadają o sobie. Są różne tego przyczyny. Może to być nieufność, jak też osobiste przekonanie, że nic się nie ma ciekawego do przekazania.

Nieudane znajomości

Poza takimi przypadkami, niechęć do opowiadania o sobie, może się brać z przykrych doświadczeń dotyczących znajomości internetowych. Nie zawsze trafiamy na ludzi na pewnym poziomie. Jest mnóstwo nieudanych prób, które kończą się szybciej niż się zaczęły.

Tajemniczość nie jest zła

Bywa też tak, że od razu skreślamy znajomość. Takie jest nasze prawo, w końcu na początku określone było, czego się szuka. Bywa też, że ktoś rezygnuje z nas. To jest normalna kolej rzeczy i nigdy nie należy brać tego do siebie. Dlatego też nie dziwmy się, że ktoś jest na wstępie trochę tajemniczy. Może doszedł do wniosku, że na wszystko przyjdzie czas?

Budowanie związku polega na stopniowym poznawaniu się, dlatego nie jest celowe odkrywanie na początku wszystkich kart. Poznawanie drugiego człowieka jest zajęciem pasjonującym. Każdy, kto to rozumie, na pewn0 nie chciałby dostać wszystkiego na tacy.