Randki Internetowe

Portale Randkowe + Randki Internetowe

Lifestyle

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na randce?

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne. Mamy jedynie kilka sekund, żeby przekonać kogoś do siebie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie się do pierwszej randki.

Dobry styl

Wiele osób zastanawia się jak ubrać się na pierwszą randkę. Na początek warto wziąć pod uwagę miejsce w które się wybieramy. Inną stylizację wybierzemy, jeśli wybieramy się do eleganckiej restauracji, a zupełnie inną jeśli chcemy spacerować po parku.

Mimo wszytko nasz strój powinien być schludny. Musimy czuć się komfortowo. Na pierwszej randce darujmy sobie przesadne dekolty i wyjątkowo krótkie sukienki. Na takie odważne zestawy przyjdzie czas później. Na pierwszej randce nasz strój powinien pozostawiać pewne pole dla wyobraźni…

Zanim wyjdziemy z domu dokładnie obejrzyjmy się w lustrze. Sprawdźmy czy wszystkie części naszej garderoby są czyste, czy nie prześwituje nam bielizna…

Nie ma sensu wciskać się w niewygodną sukienkę czy za ciasne spodnie. Nawet jeśli są prawdziwymi, modowymi hitami. Będziemy skupiać się na nich czy na pewno dobrze wyglądamy, a nie na naszym rozmówcy…

Idealne miejsce na randkę…

Wybór odpowiedniego miejsca na randkę nie jest łatwą sprawą. Powinna to być lokalizacja, w której oboje czujecie się swobodnie i bezpiecznie. Zwłaszcza jeśli nie znacie się zbyt dobrze. Wiele osób decyduje się na wyjście do kina. Z pozoru to dobry wybór… W kinie nie będziecie mogli ze sobą rozmawiać, a zatem nie dowiecie się o sobie zbyt wiele. Kino to doskonały wstęp, po którym wybierzecie się na przykład na długi spacer.

Idealnym wyborem na pierwszą randkę jest spokojna knajpka. Będziecie mogli swobodnie porozmawiać i lepiej się poznać. Unikajmy pomieszczeń, które mają niebieskie bądź zielone ściany. W tych kolorach mało kto wygląda korzystnie. Zdecydowanie sprzyja nam czerwień, która ociepla naszą karnację i sprawia, że wyglądamy młodziej i zdrowiej.

W otoczeniu innych osób będziecie oboje bezpieczni, jeśli spotkanie nie potoczy się po waszej myśli. Jeśli zdarzy się coś nieoczekiwanego, zawsze możecie poprosić postronne osoby o pomoc. To porada szczególnie cenna dla kobiet.